გამოქვეყნებულია 8 აპრილი, 2026
ბაზრის კვლევა/ფასთა გამოკითხვა - ქ. ქუთაისში მდებარე რაგბის სტადიონ „აიას“ და ქ. თბილისში, ავჭალის და "შევარდენის" რაგბის სტადიონების საფარის რეაბილიტაციის მომსახურების შესყიდვა
რეგისტრაციის ნომერი:MRS260021260
სსიპ საქართველოს მუნიციპალური განვითარების ფონდი (ს/კ 206074193) გეგმავს, ქ. ქუთაისში მდებარე რაგბის სტადიონ „აიას“ (ს/კ 03.05.22.934) და ქ. თბილისში, ავჭალის (ს/კ 01.11.05.027.019) და "შევარდენის" (ს/კ 01.17.11.032.008) რაგბის სტადიონების საფარის რეაბილიტაციის მომსახურების (CPV-77300000) შესყიდვას.
შესყიდვის პროცედურების ჩატარების უზრუნველსაყოფად საჭიროა დადგინდეს შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულება.
შესყიდვისას შესაძლებელია ავანსის გათვალისწინება, სამშენებლო სამუშაოების ღირებულების არაუმეტეს 25%-ის ოდენობით. (უპირობო, გამოუთხოვადი, წინასწარი (საავანსო) ანგარიშსწორების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის წარმოდგენის საფუძველზე).
ზემოაღნიშნულიდან გამომდინარე, დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, არაუგვიანეს მიმდინარე წლის 15 აპრილის 17:00 საათამდე, წარმოადგინოთ თანდართული ტექნიკური დავალების, სპეციფიკაციების და სხვა მოთხოვნათა გათვალისწინებით წინადადება/შემოთავაზება, დანართი N2- ის (ხარჯთაღრიცხვა) მიხედვით.
ასევე, შესაძლებელია წინადადების/შეთავაზების წარმოდგენა ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: mdf@procurement.gov.ge.

Deadline: 15 April, 2026
Market research/price survey – procurement of turf rehabilitation services for the rugby stadium 'Aya' located in Kutaisi city and the rugby stadiums in Avchala and 'Shevardeni' in Tbilisi city
Registration number:MRS260021260
The LEPL Municipal Development Fund of Georgia (ID 206074193) plans to procure services for the rehabilitation of the playing surfaces of the rugby stadiums located in:
“Aia” Rugby Stadium in Kutaisi (ID 03.05.22.934)
Avchala Rugby Stadium in Tbilisi (ID 01.11.05.027.019)
“Shevardeni” Rugby Stadium in Tbilisi (ID 01.17.11.032.008)
(CPV – 77300000).
In order to conduct the procurement procedures, it is necessary to determine the estimated cost of the procurement object.
The procurement may include an advance payment, up to a maximum of 25% of the construction works cost, provided as an unconditional, non-revocable advance payment secured by a bank guarantee.
Accordingly, interested parties are requested to submit their proposals/offers, taking into account the attached technical specifications, requirements, and Annex N2 (cost estimate), no later than 17:00 on April 15 of the current year.
It is also possible to submit the proposal/offer via e-mail at: mdf@procurement.gov.ge
For any inquiries, please contact the following number: 577 14 08 58 – Nino Natenadze.
Technical specification – Playing surface of “Shevardeni” Rugby Stadium, Tbilisi (ID 01.17.11.032.008)
Technical specification – Playing surface of Avchala Rugby Stadium, Tbilisi (ID 01.11.05.027.019)
Technical specification – Main playing surface of “Aia” Rugby Stadium, Kutaisi (ID 03.05.22.934)
Technical specification – Rehabilitation of №2 and №3 training fields of “Aia” Rugby Stadium, Kutaisi (ID 03.05.22.934)