ბაზრის კვლევა - ქ. წალენჯიხაში 250 მაყურებელზე გათვლილი (ტიპიური) მრავალფუნქციური კომპლექსის პროექტირების შესყიდვა
რეგისტრაციის ნომერი:MRS260020604
ინფორმაცია ბაზრის კვლევის შესახებ: სსიპ საქართველოს მუნიციპალური განვითარების ფონდი (ს/კ 206074193) გეგმავს ქ. წალენჯიხაში 250 მაყურებელზე გათვლილი (ტიპიური) მრავალფუნქციური კომპლექსის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების მომსახურების (CPV-71200000) შესყიდვას.
შესყიდვის პროცედურების ჩატარების უზრუნველსაყოფად საჭიროა დადგინდეს შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულება და აღნიშნული მომსახურების შესყიდვის ელექტრონულ ტენდერში/კონკურსში მონაწილეობის მსურველი პრეტენდენტების/პერსონალის ზოგადი გამოცდილება. შესყიდვისას შესაძლებელია ავანსის გათვალისწინება, გასაწევი მომსახურების პირველი სტადიის (I, II და III ეტაპის) ჯამური ღირებულების არაუმეტეს 10%-ის ოდენობით. (უპირობო, გამოუთხოვადი, წინასწარი (საავანსო) ანგარიშსწორების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის წარმოდგენის საფუძველზე).
ზემოაღნიშნულიდან გამომდინარე, დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, არაუგვიანეს მიმდინარე წლის 16 აპრილის 17:30 საათამდე, წარმოადგინოთ თანდართული ტექნიკური დავალების გათვალისწინებით წინადადება/შემოთავაზება: დანართი N2-ის შესაბამისად, (ფასი, წარმოდგენილი უნდა იყოს დღგ-ს გარეშე). ასევე, შესაძლებელია წინადადების/შეთავაზების წარმოდგენა ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: mdf@procurement.gov.ge.
კითხვების არსებობის შემთხევაში გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ მითითებულ ნომერზე: 577 14 08 58 - ნინო ნათენაძე
1. დანართი N1 - ტექნიკური დოკუმენტაცია;
2. დანართი N2 - ბაზრის კვლევის ცხრილი;
3. დანართი N3 - პერსონალის გამოცდილება;
ბაზრის კვლევა - (Design-Build მეთოდით) საბავშვო ბაღების რეაბილიტაცია/რეკონსტრუქციის სამუშაოების პროექტირება-მშენებლობის სახემწიფო შესყიდვა
სსიპ საქართველოს მუნიციპალური განვითარების ფონდი (ს/კ 206074193) გეგმავს ერთი ხელშეკრულების ფარგლებში (Design-Build მეთოდით) საბავშვო ბაღების რეაბილიტაცია/რეკონსტრუქციის სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადებისა და მის საფუძველზე შესაბამისი სამშენებლო სამუშაოების (CPV45400000 ) სახელმწიფო შესყიდვას.
21 აგვისტო, 2026
ბაზრის კვლევა - ქალაქ წნორში ატრაქციონების პარკის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების მომსახურების (CPV71200000) სახელმწიფო შესყიდვა
სსიპ საქართველოს მუნიციპალური განვითარების ფონდი (ს/კ 206074193) გეგმავს ქალაქ წნორში ატრაქციონების პარკის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების მომსახურების (CPV71200000) სახელმწიფო შესყიდვას.

Market Research - the preparation of design and cost-estimation documentation for a standard multifunctional complex, to be located in the city of Tsalenjikha
Registration number:MRS260020604
The LEPL Municipal Development Fund of Georgia (Identification No. 206074193) intends to procure services (CPV: 71200000) for the preparation of design and cost-estimation documentation for a standard multifunctional complex with a seating capacity of 250 spectators, to be located in the city of Tsalenjikha.
For the purpose of ensuring the proper conduct of the procurement procedures, it is necessary to determine the estimated value of the procurement, as well as to assess the general experience of bidders and/or personnel interested in participating in the electronic tender/competition for the procurement of the above-mentioned services.
An advance payment may be provided in the course of the procurement process in an amount not exceeding 10% of the total value of Stages I, II, and III of the first phase of the services to be rendered, subject to the submission of an unconditional and irrevocable advance payment bank guarantee.
In light of the above, interested parties are hereby invited to submit their proposals/offers, in accordance with the attached Terms of Reference, no later than April 16 of the current calendar year, by 17:30, in compliance with Annex No. 2 (the price must be indicated excluding VAT).
Proposals/offers may also be submitted electronically via email to the following address: mdf@procurement.gov.ge.