სამუშაო შეხვედრა აბასთუმანში პროექტების შესრულების ვადებზე
აბასთუმანში მიმდინარე ინფრასტრუქტურული სამუშაოების გაცნობის შემდეგ, ინფრასტრუქტურის მინისტრმა რევაზ სოხაძემ სამუშაო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრაზე აბასთუმანში მიმდინარე პროექტების შესრულების ვადებზე, სამუშაოების ტემპსა და ხარისხზე, არსებულ გამოწვევებსა და მათი დროულად გადაჭრის გზებზე და საჭიროებებზე იმსჯელეს.
შეხვედრას ესწრებოდნენ პარლამენტის წევრი ანტონ ობოლაშვილი, სამცხე-ჯავახეთის სახელმწიფო რწმუნებული იოსებ ალიბეგაშვილი, აბასთუმნის განვითარების სააგენტოს ხელმძღვანელი გიორგი გედევანიძე, ახალციხის მუნიციპალიტეტის მერი გოჩა ქიმაძე, მინისტრის მოადგილეები, საავტომობილო გზების დეპარტამენტის, მუნიციპალური განვითარების ფონდის და კონტრაქტორი კომპანიების წარმომადგენლები.

Working Meeting Held in Abastumani to Discuss Project Implementation Timelines
Following a review of ongoing infrastructure works in Abastumani, Minister of Infrastructure Revas Sokhadze held a working meeting.
The meeting focused on the implementation timelines of ongoing projects in Abastumani, the pace and quality of the works, existing challenges and ways to address them in a timely manner, as well as current needs.
The meeting was attended by Member of Parliament Anton Obolashvili, State Representative in the Samtskhe-Javakheti region Ioseb Alibegashvili, Head of the Abastumani Development Agency Giorgi Gedevanidze, Mayor of Akhaltsikhe Municipality Gocha Khinadze, Deputy Ministers, and representatives of the Roads Department, the Municipal Development Fund and contractor companies.