გადაწყვეტილება კონტრაქტის მინიჭების შესახებ - “ახალციხეში სპორტული კომპლექსის მშენებლობა (დარჩენილი სამუშაოები)“
ერთი ხელშეკრულების ფარგლებში, Design-Build მეთოდით, ქ. თბილისში, აკაკი წერეთლის გამზირი N2 ს/კ: N 01.13.07.019.027, ს/კ: N 01.13.07.019.028, ბორის პაიჭაძის სახელობის სტადიონის „დინამო არენას“ რეაბილიტაციისათვის დეტალური საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების და დეტალური საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის საფუძველზე, სარეაბილიტაციო სამუშაოების შესრულების სახელმწიფო შესყიდვა
ერთი ხელშეკრულების ფარგლებში, Design-Build მეთოდით, ქ. თბილისში, აკაკი წერეთლის გამზირი N2 ს/კ: N 01.13.07.019.027, ს/კ: N 01.13.07.019.028, ბორის პაიჭაძის სახელობის სტადიონის „დინამო არენას“ რეაბილიტაციისათვის დეტალური საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მომზადების და დეტალური საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის საფუძველზე, სარეაბილიტაციო სამუშაოების შესრულების სახელმწიფო შესყიდვის მიზნით გამოცხადებული ელ. ტენდერი არ შედგა (მონაწილეობა არავინ მიიღო).
28 ნოემბერი 2022
გადაწყვეტილება კონტრაქტის მინიჭების შესახებ - დმანისის მუნიციპალიტეტში, წყლის მაგისტრალური მილსადენებისა და სათავე ნაგებობების მშენებლობა