სამუშაოების მიმდინარეობას მუნიციპალური განვითარების ფონდის აღმასრულებელი დირექტორის მოადგილე ქვარა ჩართოლანი გაეცნო.
წყალტუბოში უეფას მე-3 კატეგორიის სტადიონის პროექტირება დაიწყო
წყალტუბოში ახალი, უეფას მე-3 კატეგორიის სტადიონის პროექტირება დაიწყო. საგანმანათლებლო ინფრასტრუქტურის პარალელურად, წყალტუბოში აქტიურად მიმდინარეობს სპორტული ინფრასტრუქტურის განვითარებაც.
წყალტუბოში სპორტული ინფრასტრუქტური განვითარება იწყება
წყალტუბოში საფეხბურთო ტენიკური (სავარჯიშო) ცენტრის მშენებლობა იწყება და რაგბის 2 სტადიონის მშენებლობა იგეგმება. წყალტუბოში სპორტული ინფრასტრუქტურის განვითარებისთვის აშენდება საფეხბურთო ტექინკური (სავარჯიში) ცენტრიც.
წყალტუბოში №1 საბავშვო ბაღის რეაბილიტაცია დასრულდა
წყალტუბოში 200 ბავშვზე გათვლილი №1 საბავშვო ბაღის რეაბილიტაცია დასრულდა. სააღმზრდელო პროცესი დღეს დაიწყო ქალაქ წყალტუბოს ახლადრეაბილიტირებულ, 200 ბავშვზე გათვლილ, №1 საბავშვო ბაღშიც.
სოფელ გეგუთში განახლებული საბავშვო ბაღი გაიხსნა
წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ გეგუთში 75 ბავშვზე გათვლილი საბავშვო ბაღი გაიხსნა. ინფრასტრუქტურის მინისტრი რევაზ სოხაძე, მუნიციპალური განვითარების ფონდის აღმასრულებელ დირექტორთან ბექა ურუშაძესთან ერთად, წყალტუბოს მუნიციპალიტეტში განხორციელებული და დაგეგმილი საგანმანათლებლო და სპორტული ინფრასტრუქტურის პროექტებს ეცნობა.